Skip to content

SC Alverna

| Voetbal | Biljart | Darts |

  • Home
  • Vereniging
    • Clubinformatie
    • Accommodatie
    • Organisatie
      • Omni Visie en Missie
      • Omni Bestuur
      • Organogram vv Alverna
      • Bestuur vv Alverna
      • Jeugdcommissie
    • Privacy en Gedrag
      • Privavy beleid (AVG)
      • Verklaring gedrag (VOG)
    • Lidmaatschap
      • Lid worden?
      • Contributie
      • Betaling contributie
      • Overschijven, aan/afmelden
    • Kantine informatie
    • Energie plan
    • Wij zoeken…
  • Historie
    • Historie algemeen
    • 50 jaar bestaan
    • 60 jaar bestaan
  • Foto/Video
    • Fotogallerij
    • Teamfoto’s Senio 18/19
    • Teamfoto’s Jeugd 19/20
  • Teaminfo
    • Alverna 1 (zon)
      • Teampagina
      • Wedstrijdverslagen
    • Jeugd
      • Organisatie Jeugdcie
      • Vergaderschema Jeugdafd.
    • Trainingsschema 2024-2025
  • Sponsoring
  • BSO op Alverna
  • Extra
    • Fairplay
      • Fair Play beleid
      • Sportiviteitsbeleid
      • Incident melden
    • Clubs uit de regio
    • Clubs 1e klasse C
    • Buienradar Wijchen
    • Over deze site
    • Klachten?
  • Archief
    • Alle items
    • Recent
    • Login admin

Laatste winst 1e Klasse op het Bospad

Admin 30/05/2022

Alverna heeft de laatste thuiswedstrijd met een 4-1 winst afgesloten. Dat er voor beide teams niets meer op het spel stond was aan de wedstrijd te zien. Doordat echte ‘scherpte’ vaak ontbrak waren er vele kansen voor beide ploegen. Ook door het ontbreken van die scherpte werden deze kansen gemist. Volgens mijn notities was in de eerste helft Aleksander Lejic vaak betrokken bij Alverna aanvallen. In de eerste minuut was zijn eerste poging een schot dat net naast ging. Voorzetten op Thomas Verkuijlen en Lucas van den Heuvel waren goed, maar werden niet afgemaakt door betreffende spelers. Aan de andere kant moest Robert Zaalman ook diverse malen ingrijpen om een doelpunt te voorkomen. Een keer was hij al verschalkt door ‘stormram’ Joeri Broeders, maar reddende engel Floris Florussen haalde de bal van de doellijn.

Ook in de tweede helft veranderde er niet veel aan de kansenproductie. Alleen werd er nu wel gescoord. Na 53 minuten; Thomas Verkuijlen breekt uit en biedt Lucas van den Heuvel een niet te missen kans (1-0). Voordat het Thomas Verkuijlen ‘kwartiertje’ kwam was er nog een hachelijke scrimmage voor het Alverna doel, waarbij Leones de bal diverse malen inbracht en uiteindelijk Max Ebbers (die Robert Zaalman in de rust vervangen had) de winnaar werd. Het ‘kwartiertje’ van Thomas: Deze tijd had hij nodig om drie maal te scoren, wat hem in vijf pogingen voor rust niet lukte. In minuut’78 de 2-0 op aangeven van Lucas van den Heuvel. In minuut’85 de 3-0 met een schot in de benedenhoek. Hierna deed Leones iets terug door een doelpunt van Giovanni Leidelmeyer (3-1). Maar nog in diezelfde minuut werd de marge weer hersteld door Thomas Verkuijlen (4-1).

Uniek?
Bij deze laatste treffer had iets unieks kunnen gebeuren. Enkele minuten daarvoor waren Maud Hermans en Pepine Baeten van vrouwen 1 (zie foto) bij Alverna ingevallen (op zich al uniek). Door personele problemen hadden de dames op de bank plaats genomen. Bij het laatste doelpunt liep Pepine Baeten in kansrijke positie, maar helaas besloot Thomas Verkuijlen voor succesvol eigen succes te gaan.

Al met al een geslaagde laatste thuiswedstrijd. Helaas viel de publieke belangstelling wat tegen, maar vergoedde de gezelligheid in de kantine en op het terras veel. Volgende week dan de echt laatste wedstrijd. Alverna gaat dan uit naar Rhode in st Oedenrode, die deze wedstrijd zullen zien als voorbereiding op de nacompetitie om degradatie te voorkomen.

Opstelling:
Robert Zaalman (’46 Max Ebbers), Moreno Veneruso, Sjoerd Booijen, Floris Florussen, Rick van Ginkel©, Aleksander Lejic, Mels Lantang, Derek de Bruijn (’85 Pepine Baeten), Julian Willems (’85 Maud Hermans), Thomas Verkuijlen, Lucas van den Heuvel.

Groet, Henny Remmers

Tags: Verslagen Alverna1 2021-2022

Continue Reading

Previous: Alverna 1 zon voor ’t laatst op het Bospad
Next: Voorbeschouwing en stukje historie

Alverna extra

 Spelersportretten + staf 2024-2025

Logo Spcl Alverna

Volg ons ook via Social Media

Twitter Twitter

Clubinformatie

Accommodatie:
Bospad 5
6603 AR Alverna, gem.Wijchen
Kantine 024-6413010

| DarkNews by AF themes.